APIVITAL® sirup TEKUTÝ CUKR PRO VČELY

BEZPEČNÉ A KVALITNÍ KRMIVO PRO VAŠE VČELY

S krmivem APIVITAL® sirup od nás získáváte mnoho výhod:

      BEZPEČNÉ KRMIVO

 • díky převaze fruktózy naše krmivo v úlech nekrystalizuje ani při nízkých teplotách a je tak po celou zimu k dispozici včelám. 

 • ZARUČENÁ ČISTOTA KRMIVA

  Krmivo odpovídá svým složením současným požavkům na zdravou výživu včel, především neobsahuje škodlivé a balastní látky, jako HMF, maltózu, maltotriózu apod...

 • SILNÁ VČELSTVA

  Většina včelařů, kteří krmí včely našim krmivem APIVITAL® sirup, uvádí, že včelstva jsou na jaře silnější, vitálnější, jdou dříve do rozvoje. Důvodem je, že naše krmivo daleko více vyhovuje potřebám včel na složení zimního krmiva, než často používaná sacharóza.

 • NAKRMÍTE RYCHLE A SNADNO

  Ať mladý nebo starší včelař, ať už máte pár včelích rodin nebo stovky včelstev, jistě oceníte mnohem rychlejší a pohodlnější krmení našim krmivem APIVITAL® sirup. Např. pokud koupíte naše krmivo v kbelíku, pak vlastní zakrmení včel není o moc složitější, než sundání víka nebo samolepky z tohoto kbelíku ...

 • VÝBORNÁ CENA

  Při započtení veškerých nákladů se sháněním a rozpouštěním krystalového cukru, porovnání výsledných zásob a přínosů pro včely Vás naše krmivo APIVITAL® sirup vyjde levněji. 

KRMENÍ SIRUPEM APIVITAL®

Díky převaze fruktózy je APIVITAL® sirup naprosto bezpečné krmivo i pro zimní krmení včelstev. Vysoký podíl fruktózy totiž znamená, že krmivo má minimální tendenci ke krystalizaci i při nízkých teplotách. Tím je zaručeno, že včely nebudou hladovět na plných zásobních rámcích.

APIVITAL® splňuje základní výživové potřeby včel. Obsahuje pouze sacharózu a stavební prvky sacharózy, glukózu a fruktózu, což jsou monosacharidy tvořící cca 90% sušiny medu. APIVITAL® sirup je více jak z 99% využitelný pro včelu. Z optimálního složení vyplývá také nízká energetická náročnost na zpracování včelou při ukládání zásob.

KBELÍKY 14 kg 
Výška kbelíku: 22,3cm 
Kbelíkem je možné ihned krmit. Stačí odstranit samolepku - etiketu z prosakovacího víka. Prázdné kbelíky je možno u nás opět naplnit stáčeným sirupem z IBC kontejneru a použít na další krmení. Stáčený sirup je možno také zakoupit do vlastních nádob.


Včelařství Lesní Albrechtice
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!